Home

Poczuj wolność jaką daje caravaning...

wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia | Serwis

kamperów i przyczep kempingowych

Śląsk

pojazdy do wynajęcia

Wyjazd z przyczepą wielu ludziom kojarzy się z oszczędnymi i mało ekskluzywnymi wakacjami, ale czasy się zmieniły, przyczepy z dzisiejszych czasów wyglądają jak apartamenty na kółkach, a europejskie kampingi nie odstają na krok ekskluzywnym kurortom. Wypożyczalnia kamperów Fresa Camp zapewnia komfort, czystość i higienę na poziomie hotelowym !!!
wypożyczalnia kamperów Fresa Camp

Kamper Elnagh Baron 26

Wypożyczalnia kamperów

Rodzinny, luksusowy kamper, wyposażony we wszystko co potrzebne do spędzenia komfortowo wczasów dla sześcio osobowej rodziny. Na pokładzie między innymi: klimatyzacja postojowa i samochodowa, antena DVBT, TV, DVD , własne zbiorniki wody (czystej i brudnej), klimatyczne ledowe podświetlenie, duża 4 metrowa markiza zewnętrzna, ogrzewanie i bojler ciepłej wody, dodatkowy akumulator pokładowy, ogromna lokówka która pozwoli zaoszczędzić wydatków podczas wakacji

wypożyczalnia kamperów Fresa Camp

Kamper MarcoPolo

Wypożyczalnia kamperów

Prawdziwa wolność podróżowania, tylko takim pojazdem możesz poruszać się ze zwinnością zwykłego busa i komfortem luksusowego kampera ! Wyposażony we wszystko co potrzebne do biwakowania zarówno na kempingach jak i postojach w plenerze. Duża zewnętrzna roleta, łatwo rozkładana (na korbę), wyposażony w sypialnię, kuchnię z salonem, łązienkę z wc i prysznicem. Atutem naszego pojazdu jest niespotykana w innych bardzo duża lodówka z osobnym zamrażarnikiem. Ogrzewanie gazowe, ciepła woda, wewnętrzne zbiorniki na wodę, włsne zasilanie, itp.

wypożyczalnia kamperów Fresa Camp

Hobby 460

Wypożyczalnia przyczep kempingowych

Po wejściu do przyczepy na pewno się mocno zdziwimy. Pełne polotu linie przemieniają się w przejrzyste formy. Także w tej przyczepie wszystko jest tam, gdzie spodziewamy się to znaleźć, ale sposób w jaki wszystko umieszczono – wzbudza zachwyt. Klasycznym elementem z tyłu jest siedzisko w formie litery U, jak zwykle otoczone zawieszanymi szafkami i obramowane trzema oknami, wyposażone w opuszczany stół, który oferuje w pozycji spuszczonej w dół miejsce do leżenia.

Benimar Tessoro 463

Wypożyczalnia kamperów

półintegra dla osób ceniących wolność caravaningu z połączeniem luksusu hotelowego, oraz komfort prowadzenia samochodu osobowego ( automatyczna skrzynia biegów, klimatyzacja, asystent kierowcy itp )
Fresa Camp
wypożyczalnia kamperów

Nasza wypożyczalnia kamperów i przyczep kempingowych znajduje się na Śląsku w Raciborzu.

Wypożyczając przyczepę campingową nie musisz wydawać wielkiej kwoty aby poczuć swobodę jaką daje podróżowanie przyczepą lub kamperem. Wypożyczalnia kamperów Fresa Camp zaprasza do wynajmowania  przyczep kemingowych oraz kamperów. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu kamperów w Hiszpanii pod specjalnym adresem http://www.costacamper.plJedziemy po Polsce czy Europie – bez ciągłego rozpakowywania bagaży, monotonii wciąż tego samego miejsca, z zapewnionym wygodnym spaniem, własną kuchnią, ba -­ telewizorem. W drodze – zatrzymujemy się tam, gdzie chcemy, śpimy wygodnie, jemy przy stole, korzystamy z toalety… Kamper czy przyczepa kempingowa to dobrze wyposażony mobilny dom, który daje nam ogromną swobodę podróżowania.

Te wszystkie cechy sprawiły, że – po Niemcach, Skandynawach, Amerykanach – ten sposób spędzania wakacji docenili również Polacy.

Największy urok podróżowania kamperem lub przyczepą kempingową tkwi w tym, że jego pasażerowie nie są przywiązani do jednego miejsca. Nie lądują w hotelu z basenem i nie spędzają całego urlopu na leżaku w tłumie innych gości, nie muszą chodzić wydeptanymi ścieżkami na wciąż tę samą plażę i spotykać tych samych ludzi. Zdaniem entuzjastów caravaningu największą zaletą takiego podróżowania jest sposób zwiedzania, który daje pełną swobodę wyboru trasy podróży, pozwala na wypoczynek kiedykolwiek tylko ma się na to ochotę.

Podróżować kamperem warto zarówno po Polsce, jak i po Europie. W kraju dogodną infrastrukturę znajdziemy m.in. nad morzem i na Mazurach. Dobrym kierunkiem podróży są również polskie góry, coraz lepiej przygotowane na rozkwitającą turystykę caravaningową. Oczywiście, możemy również opuścić tereny kraju i przemierzyć kamperem Europę. Najpopularniejsze obecnie kierunki wypraw, to Skandynawia, Chorwacja, Niemcy, Francja. Włochy i Hiszpania. – W tych europejskich krajach możemy liczyć na kempingi doskonale przygotowane dla kamperów i przyczep.  Co więcej, znajdziemy tam wiele zwykłych parkingów, na których możemy bez problemu uzupełnić zapasy wody czy opróżnić toaletę chemiczną

Dom w pigułce

Kamper ma wszystko, co potrzebne jest, aby wygodnie mieszkać w nim podczas wakacyjnych wojaży. Najbardziej popularne są dwa typy mobilnych domów – 6 i 4-osobowy. W najczęściej spotykanym rozwiązaniu podwójne łóżka znajdują się w trzech miejscach pojazdu: nad szoferką, z tyłu samochodu i tam, gdzie w dzień rozłożony jest stolik.

Kambuz kampera wyposażony jest w kuchenkę gazową lub elektryczną, zlewozmywak, lodówkę (czasem z zamrażalnikiem) i szafki na produkty spożywcze i naczynia. Posiada również łazienkę, a w niej prysznic, ubikację chemiczną i umywalkę. Przed wyruszeniem w podróż warto sprawdzić, czy działa klimatyzacja oraz czy butla z gazem jest pełna i szczelna.


kamper czy przyczepa ?

Główne zalety przyczepy kempingowej:

Są tańsze od kamperów – zarówno w zakupie jak i wypożyczeniu niższe koszty eksploatacji od kamperów Po przybyciu na miejsce, przyczepę można zostawić i kontynuować zwiedzanie samochodem osobowym, do wielu miejscowości turystycznych (szczególnie nadmorskich) jest zakaz wjazdu kamperami. Przyczepa jest znakomita na krótsze i dłuższe wyjazdy – podpinamy ją po prostu pod hak i jedziemy.


Główne zalety kampera:

Poruszamy się szybciej niż z przyczepą (dozwolone prędkości są nieco wyższe);

Kamperem wjedziemy na niektóre górskie szlaki nawet zimą

Łatwiej manewrujemy niż zestawem samochodu z przyczepą;